NASMED - APARATY SŁUCHOWE, CIŚNIENIOMIERZE

DOPASOWANIE * SPRZEDAŻ * SERWIS - 30 LAT DOŚWIADCZENIA !

Home Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Rodzaje aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe zauszne

Umieszczone za małżowiną uszną i połączone przeźroczystym wężykiem (dźwiękowodem) z dopasowaną indywidualnie do pacjenta wkładką uszną; dostępne są w całej gamie kolorów, odpowiednio dobrane do barwy włosów i skóry. Najnowsze modele w niczym nie przypominają tradycyjnych aparatów słuchowych; nowoczesne kształty i pełna dyskrecja, połączone z czystością dźwięku spełniają każde potrzeby pacjenta.

Mały cud techniki dający nieograniczone możliwości interakcji.

Każdy dźwięk, który do Ciebie dobiega jest niezwykle ważny i nie powinien umknąć Twojej uwadze. Są one cudem miniaturyzacji, pozostają niemal niezauważalne za uchem i posiadają więcej funkcji niż inne aparaty słuchowe w podobnym rozmiarze. Dzięki słuchawce, która jest w bezpośredniej bliskości błony bębenkowej oraz zaawansowanej technologii, zapewnia dźwięk o najlepszej jakości, pozwalający cieszyć się życiem.

Aparaty słuchowe zauszne
Aparaty słuchowe zauszne

Rozwiązania w aparacie typu RIC:

 

  • Dyskretny design i wymienne obudowy
  • Łączność bezprzewodowa z odtwarzaczem mp3 i innymi urządzeniami audio za pośrednictwem technologii Bluetooth®
  • Wbudowana cewka telefoniczna
  • Nowa mini-Słuchawka umieszczona w kanale słuchowym zapewniająca niesamowitą, niemal naturalną jakość dźwięku
  • Możliwość zasilania akumulatorami
  • Dostępne piloty bezprzewodowe, dzięki którym w prosty sposób można sterować aparatem
  • Zaawansowany masker szumu

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne

Noszone w małżowinie usznej i przewodzie słuchowym, dokładnie tam gdzie dociera dźwięk; dopasowywane indywidualnie do kształtu ucha pacjenta.

Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe

Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe

Umieszczone głęboko w przewodzie słuchowym, dopasowane indywidualnie do kształtu ucha pacjenta, zapewniają dużą dyskrecję.

Aparaty mikrokanałowe

Aparaty zaawansowane technicznie o niezwykle małych rozmiarach, które osadzone bardzo głęboko w kanale słuchowym są prawie niewidoczne. przeznaczone są dla wymagających użytkowników dla których jakość dźwięku i dyskrecja mają największe znaczenie. Są Przeznaczone do małych i średnich ubytków słuchu i wymagają one jednak odpowiedniej wielkości kanału słuchowego.

Aparaty ładowalne

To głównie aparaty zauszne ale również wewnątrzuszne, wyposażone w ładowalny akumulator. jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób mających problemy manualne, gdyż nie wymagają wymiany małej baterii co w znakomity sposób ułatwia użytkowanie aparatu ponieważ obsługa ogranicza się jedynie do wyjęcia go wieczorem z ucha i umieszczenia w ładowarce a aparat sam się wyłącza. Rano po wyjęciu z ładowarki. Aparat włącza się automatycznie i wystarczy jedynie umieścić go w uchu.

Wkładki uszne

Połączone są wężykiem z aparatem słuchowym zausznym. Ich zadaniem jest przeniesienie dźwięku wzmocnionego w aparacie w głąb przewodu słuchowego, z jednoczesnym uszczelnieniem przewodu słuchowego tak, aby uniknąć sprzężenia akustycznego (gwizdu). Wkładki mogą być wykonane:

 

  • indywidualnie, wg wcześniej pobranej formy ucha
  • standardowo do tzw. otwartego dopasowania, przy którym wkładka nie zatyka ucha i część dźwięków odbierana jest przez ucho naturalnie

Wkładki przeciw wodne

Dla osób z uszkodzeniami błony bębenkowej.

Wkładki antyhałasowe

Świetnie nadają się również w sypialni kiedy hałas pochodzący z zewnątrz lub z wnętrza sypialni !!! nie pozwala nam zasnąć …

Oferujemy aparaty słuchowe następujących marek:

 

Proponujemy Państwu:

–  aparaty cyfrowe w klasie podstawowej w cenach 1000zł – 2000zł
(minus refundacja 700zł – 1000zł – 2000zł z NFZ )
aparaty cyfrowe w klasie ekonomicznej w cenach  2050 zł   –  3500 zł
( minus refundacja j.w.)
aparaty zaawansowane technicznie w cenach 3550zł – 4500zł
(minus refundacja j.w.)
aparaty bardzo zaawansowane technicznie w cenach od 4550zł
(minus refundacja jw.)

 

Istnieje możliwość otrzymania aparatu słuchowego bezpłatnie! Dotyczy to osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności lub z grupą inwalidzką po spełnieniu warunków dodatkowych.