NASMED - APARATY SŁUCHOWE, CIŚNIENIOMIERZE

DOPASOWANIE * SPRZEDAŻ * SERWIS - 30 LAT DOŚWIADCZENIA !

Home Badanie słuchu

Sprawdź swój słuch ...

Pojawianie się ubytku słuchu to zazwyczaj stopniowy i długotrwały proces. Osoby, których to dotyka mogą bardzo długo nie zauważać, że powoli przestają słyszeć. Dzieje się tak, ponieważ mózg ludzki jest w stanie częściowo “domyślać się” dźwięków, które już do niego nie docierają. Trzeba jednak pamiętać, że w miarę pogłębiania się ubytku mózg przestaje radzić sobie z tym zadaniem, jednocześnie tracąc stopniowo umiejętność poprawnego postrzegania długo niesłyszanych dźwięków.

Badanie słuchu

Wiele osób trafia do protetyka słuchu dopiero po kilku lub nawet kilkunastu latach od pojawienia się wady słuchu. Ubytek jest już wtedy głęboki, a ich mózg zdążył odzwyczaić się od prawidłowego słyszenia. Takie zaniedbanie może poważnie utrudnić powrót do normalnego porozumiewania się z otoczeniem i pogorszyć ogólną jakość życia.

Nasza firma widząc narastające potrzeby w zakresie diagnozowania słuchu, wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiając kontrolne, całkowicie bezpłatne badania i konsultacje słuchu. Specjalistyczne badanie można przeprowadzić w jednym z naszych gabinetów audioprotetycznych po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. Po wykonaniu badania od razu otrzymacie Państwo wynik, a specjalista szczegółowo wytłumaczy co on oznacza i w razie potrzeby udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

 

Nie czekaj! Przyjdź sprawdzić swój słuch!

 

 

ZAPRASZAMY DO NASZYCH GABINETÓW AUDIOPROTETYCZNYCH:

 

Rybnik, gabinet główny, Wiejska 1
Wodzisław Śląski, ul. Bolesław Prusa 30
Knurów, ul. Dworcowa 3
Żory, NZOZ „Na Rondzie”, Al. Wojska Polskiego 3c

Godziny otwarcia i telefony kontaktowe dostępne są w zakładce kontakt.