NASMED - APARATY SŁUCHOWE, CIŚNIENIOMIERZE

DOPASOWANIE * SPRZEDAŻ * SERWIS - 30 LAT DOŚWIADCZENIA !

Home Oferta specjalna

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej na aparaty słuchowe,
które już teraz możesz zakupić w promocyjnej cenie z rabatem 7%.

 

Promocja jest ograniczona !


Zadzwoń
już teraz i zamów aparat w promocyjnej cenie.
Szczegółowych informacji można zasięgnąć w jednym z naszych gabinetów.

Aparat wewnątrzuszny Sina

Aparat wewnątrzuszny Sina

Sina to najmniejszy aparat wewnątrzuszny Audio Service. Jest to aparat typu CIC. Mimo tak niewielkich rozmiarów sina)s mieści w sobie najnowsze osiągnięcia techniki. Nowoczesne, w większości cyfrowe systemy wzmacniaczy zapewniają aparatowi sina krystalicznie czyste brzmienie dźwięku oraz najlepsze zrozumienie mowy, nawet w warunkach hałasu.

Aparat wewnątrzuszny Vega

Aparat wewnątrzuszny Vega

Vega należy do najmniejszych aparatów słuchowych z długotrwałą baterią 312. Swój niewielki rozmiar zawdzięcza charakterystycznej, ergonomicznej obudowie oraz pionowo umieszczonej baterii. Konstrukcja obudowy ze specjalnym magnesem przytrzymującym baterię przed wypadaniem umożliwia niezwykle łatwą jej wymianę za pomocą specjalnej, magnetycznej szczoteczki. Płytka w kolorze Beauty, imitującym kolor skóry, powoduje, że aparat jest mało widoczny w uchu.

Aparaty XS - najmniejsza forma aparatu zausznego

Modele z serii XS charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i zapewniają wyjątkową dyskrecję użytkowania. Jest to rozwiązanie odpowiednie w przypadku niewielkiego i średniego stopnia ubytku słuchu.

Optymalne rozwiązania w aparatach zausznych

Produkowane obecnie aparaty zauszne są niewielkie dyskretne, idealnie leżą za uchem, są dostępne w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych i są łatwe w obsłudze. Niezwykłe funkcje dostępne obecnie w aparatach słuchowych jak i automatyczne systemy optymalizacji dźwięków mowy i tłumienia hałasu zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe w każdej sytuacji. Nowoczesna technologia mikrofonu kierunkowego wspomaga naturalne słyszenie. Prosta obsługa zausznych aparatów słuchowych daje możliwość wybrania odpowiedniego programu słyszenia i dostosowywania głośności. Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że aparat słuchowy staje się miniaturowym urządzeniem multimedialnym.