NASMED - APARATY SŁUCHOWE, CIŚNIENIOMIERZE

DOPASOWANIE * SPRZEDAŻ * SERWIS - 30 LAT DOŚWIADCZENIA !

Home Wypróbuj aparat

Wypróbuj aparat za darmo

Państwa zadowolenie jest dla naszej firmy najważniejsze, dlatego przygotowaliśmy specjalny program, w którym możecie Państwo bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przetestować dowolny zauszny model aparatu słuchowego z naszej oferty. Szczegóły możecie Państwo uzyskać telefonicznie, bądź osobiście w naszych gabinetach protetycznych.

Serdecznie zapraszamy!

Nasi pacjenci, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, mają możliwość wypróbowania przez kilka dni aparatu słuchowego poza gabinetem, w środowisku, w którym zwykle, na co dzień przebywają. Daje to możliwość realnej subiektywnej oceny korzyści jaką przynosi używanie aparatu słuchowego i daje pewność, że decyzja o zakupie jest słuszna. Dotyczy to zwłaszcza pacjentów, którzy nigdy wcześniej nie byli użytkownikami aparatu słuchowego i trudno podjąć im decyzję, który konkretnie aparat słuchowy wybrać. Wypożyczenie nie zobowiązuje pacjenta do zakupu. Jeżeli po okresie próby ocena użytkownika jest niezadowalająca, szukamy innego aparatu, takiego, który spełniłby oczekiwania.

Nasi audioprotetycy, ze swej strony, dobierają takie aparaty słuchowe, które są odpowiednie pod względem audiologiczym (to znaczy pasujące do danego ubytku słuchu). Pacjent podejmuje decyzję, który z sugerowanych modeli preferuje (chodzi tutaj o kształt obudowy, kolor, wielkość aparatu słuchowego, jego właściwości techniczne i akustyczne, stopień zaawansowania technologicznego).

 

Aby wypróbować aparat słuchowy należy:

– wykonać badanie słuchu, które umożliwi dobór właściwego modelu,

– wykonać indywidualną wkładkę uszną, (istnieje możliwość użycia gotowej wkładki uniwersalnej lub cienkiego dźwiękowodu (korda), zależy to jednak od rodzaju ubytku słuchu i modelu aparatu słuchowego, który pacjent wybierze).

 

Wypożyczenie aparatu
Jeżeli pacjent nie posiada własnej indywidualnej wkładki usznej, to ponosi koszt jej wykonania (40zł po odjęciu dofinansowania z NFZ). Na okres wypożyczenia aparatu słuchowego pobierana jest kaucja. Po ustalonym okresie próby, jeżeli pacjent nie decyduje się na zakup aparatu, kaucja zostaje zwrócona w całości.

 

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w trakcie indywidualnej wizyty. Na takie spotkanie poświęcamy dla każdego pacjenta około godziny, po to aby każdy pacjent mógł uzyskać od naszych audioprotetyków wyczerpujące informacje na temat możliwych rozwiązań audioprotetycznych. Wizyta konsultacyjna jest bezpłatna.

 

Zapisy i konsultacje telefoniczne:
+48 32 426 00 88
+48 32 455 20 76

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA LUB ETYKIETĄ.