NASMED - APARATY SŁUCHOWE, CIŚNIENIOMIERZE

DOPASOWANIE * SPRZEDAŻ * SERWIS - 30 LAT DOŚWIADCZENIA !

Home O firmie

Firma NASMED Naprawa Sprzętu Medycznego - Jan Szweda działa już od 30 lat

Na początku swej działalności zajmowałem się jedynie naprawą sprzętu medycznego – stąd nazwa firmy. Głównym kierunkiem mojej działalności były aparaty słuchowe ale również naprawa ciśnieniomierzy i innego sprzętu medycznego.

Spowodowane było to tym, że w dziale technicznym ZOZ Rybnik, w którym wówczas pracowałem, zajmowałem się między innymi aparatami słuchowymi. Nie obsługiwano tam jednak osób, które posiadały aparaty z innego źródła niż ZOZ. Wszyscy pozostali użytkownicy, w razie problemów ze swoimi aparatami nie mieli się do kogo zwrócić. Postanowiłem się tym zająć i w 1989 roku założyłem jednoosobową „firemkę” na pół etatu, która zaczęła „raczkować” w nowej, rynkowej rzeczywistości, jako pierwsza w tej branży w naszym regionie.

Nasmed - naprawa sprzętu medycznego
Naprawa aparatów słuchowych

Naszym atutem jest doświadczenie

Dzisiaj w firmie zatrudnionych jest pięciu dyplomowanych protetyków słuchu, którzy starają się Państwu pomagać w zakresie naszej głównej działalności czyli zaopatrzenia osób słabo słyszących w aparaty i ich obsługa. W naszych gabinetach, które znajdują się na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Knurowa oraz Żor kontynuujemy również naszą początkową działalność i jako jedna z niewielu firm dysponujemy własnym serwisem, w którym zajmujemy się ekspresową naprawą aparatów słuchowych oraz ciśnieniomierzy.

 

W grudniu 2020 r. weszliśmy w skład tworzonej grupy polskich firm protetyki słuchu pod nazwą “Twój słuch”co stwarza nam nowe możliwości działania i współpracy.

Więcej informacji na stronie: http://twojsluch.com.pl

 

W imieniu swoim oraz współpracowników serdecznie Państwa zapraszam.

Jan Szweda